log in

Radnik na krilima Hadžića savladao Podrinje

Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Radnik iz Bijeljine je juče odigrao svoju posljednju pripremnu utakmicu pred narednu sezonu.

Izabranici Mladena Žižovića su odmjerili snage sa ekipom Podrinja iz Janje, koja se takmiči u Prvoj ligi Republike Srpske, a bijeljinski sastav je na kraju slavio rezultatom 2:1.

Do prednosti Radnik je stigao već u osmoj minuti kada je za 1:0 pogodio Irfan Hadžić, ali do odlaska odmor gostujući sastav je uspio izjednačiti golom Ademira Hadžića u 25. minutu.

U nastavku utakmice viđen je još jedan gol, i to u mreži Podrinja, a za pobjedu Radnika je pogodio Irfan Hadžić deset minuta prije kraja.