log in

Rudar u 94. iz penala do pobjede u Janji; Minimalac Zvijezde u Zvorniku /VIDEO/

Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

U Republici Srpskoj danas su igrani mečevi prvog kola, a do pobjeda su stigli Zvijezda 09, Rudar Prijedor, Napredak i Tekstilac.

Tekstilac kort je u Derventi sa 3:0 deklasirao Slaviju, a golove su postigli Rastović u 31., Perić u 28. i Milaković u 68. minuti.

U Donjem Šepku Napredak se mučio protiv Sloge iz Doboja, a do pobjede je došao golom Dejana Marića u 51. minuti.

U Zvorniku derbi su igrali Drina i Zvijezda 09, a gostima je pripala pobjeda. Gol odluke postigao je Dejan Vučić u 73. minuti.

Zanimljivo je bilo u Janji u duelu Podrinja i Rudara, a Prijedorčani su na kraju trijumfovali s 2:1. Adnana Bajraktarević je u 11. minuti donio Podrinju vodstvo, a Rudar do pobjede stiže preokretom nakon golova Ognjena Jaćimovića u 32. i Draška Lolića u 94. minuti.